AMOS GIRO 2 BAGAŻNIK ROWEROWY NA HAK Z LISTWĄ ŚWIETLNĄ 13-PIN

40,00 

Report Abuse
Kategorie: , Tagi: , , , , , , , , ,

Opis

Amos Giro 2 to bardzo komfortowa konstrukcja (zarówno dla użytkownika jak i dla przewożonych rowerów). Mocowana jedynie do kuli haka. Jest możliwość zabezpieczenia przed kradzieżą za pomocą kłódki, którą zabezpieczamy śrubę montażową. Dodatkowym zabezpieczeniem antykradzieżowym są łapy na kluczyk podłączane do ramy roweru. Przed zakupem warto sprawdzić jaki maksymalny nacisk na kulę haka dopuszcza producent haka. W przypadku samochodów z kołem zapasowym z tyłu (SUV) konieczny będzie demontaż koła lub też nie będzie możliwości zainstalowania maksymalnej ilości rowerów.

 

Wysoka jakość wykonania
Powierzchnia bagażnika samochodowego pokryta jest najskuteczniejszymi proszkowymi farbami: poliestrowymi i polietylenowymi. Dzięki nim bagażniki cieszą się wysoką trwałością i wyjątkową odpornością na korozję. Posiada wysięgniki z piankową warstwą ochronną na wewnętrznej powierzchni. Niezwykle stabilny i bezpieczny, przeznaczony do wszystkich typów samochodów.

 

Możliwość przewozu bagaży
Konstrukcja ta daje też możliwość przewożenia rożnych bagaży (np. kosiarki, wózki dziecięce) z zachowaniem maksymalnego udźwigu – ważnym również jest by przewożony ładunek był odpowiednio zabezpieczony i nie łamał przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.

 

Funkcja uchyłu
Platforma rowerowa Amos Giro posiada funkcję uchyłu. Polega ona na wygodnym i szybkim położeniu części Platformy w której mocujemy rowery tak by można było otworzyć bagażnik (Uwaga – funkcja uchyłu nie działa we wszystkich samochodach np. w terenówkach czy samochodach dostawczych – w szczególności jeśli zawiasy tylnych drzwi są z boku a nie u góry).

Podwójne zabezpieczenie antykradzieżowe
Uchwyt rowerowy na hak Amos Giro 2 został wyposażony w zabezpieczenia przed kradzieżą. Jedno z nich to dodatkowe „łapy” podłączane do ramy rowerów na kluczyk. Dzięki temu łatwo zabezpieczysz swoje rowery. Oprócz tego, Giro 2 posiada pokrętło dociskające bagażnik do kuli haka zamykane na kluczyk.

 

Nowy, wygodniejszy sposób odchylania
Zmodernizowana wersja bagażnika Giro na 2019 rok posiada nowy system odchylania platformy. Zastosowana specjalna rączka pozwala na jeszcze bardziej wygodne uchylanie bagażnika nie używając przy tym zbytniej siły jak w przypadku poprzedniej wersji.

 

 

Listwa świetlna
W komplecie razem z bagażnikiem znajduje Listwa świetlna (Belka świetlna) z miejscem do zamocowania trzeciej (dodatkowej) tablicy rejestracyjnej. Wpinana jest tak jak w przypadku przyczepki, do gniazda 13 bolcowego. Zgodnie z niedawnym rozporządzeniem dotyczącym wymaganych świateł w bagażnikach na hak, listwa świetlna oprócz świateł postojowych, pozycyjnych, stopu, kierunkowskazów i podświetlenia tablicy, powinna posiadać także światło cofania. Do działania tego światła potrzebne jest podłączenie listwy do wiązki 13 pinowej, gdyż wiązka 7-pin NIE obsługuje światła wstecznego. Tablica, w którą wyposażony jest bagażnik jest w pełni przystosowana do wymogów prawnych polskiego ruchu drogowego oraz posiada wszystkie wymagane prawem światła:

  • postojowe
  • pozycyjne
  • stop
  • kierunkowskazy (lewy i prawy)
  • podświetlenie tablicy
  • wsteczne
  • przeciwmgłowe

 

Certyfikat zgodny z wymogami
Bagażnik posiada certyfikat TÜV GS, który określa, że produkt był poddany procedurom certyfikującym i badawczym zgodnym z wymogami oraz atest Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT).

 

Maks. ilość rowerów:
2
Maks. waga roweru:
22.5 kg
Maks. ładowność:
45 kg
Sposób montażu bagażnika:
hak
Sposób montażu rowerów:
za ramę i koła
Przewóz rowerów elektrycznych:
Nie
Możliwość uchylenia:
Tak
Wtyczka zasilająca:
13 pin
Światła podstawowe:
postojowe

, 

pozycyjne

, 

stopu

, 

kierunkowskazy

, 

podświetlenie tablicy
Światło cofania:
Tak
Światło przeciwmgłowe:
Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:
Bagażnika

, 

Rowerów
Montaż na autach z kołem zapasowym na klapie:
Nie
Certyfikaty i atesty:
TÜV

, 

B PIMOT
Bagażnik składany:
Nie
Gwarancja:
24 miesiące
Waga:
19,26 kg

 

 

 

Sorry no more offers available