Zgrzewarka kondensatorowa Stamos – 2500 J

120,00 

Report Abuse
Kategorie: , Tagi: , , , , , , ,

Opis

Zgrzewarka kondensatorowa Stamos Germany

Zgrzewarka kondensatorowa Stamos Germany to sprzęt do szybkiego przypawania kołków, śrub, gwoździ, trzpieni i innych tego typu elementów do metalowych powierzchni. Model STUD2500 zapewnia profesjonalne i niezawodne wykonanie estetycznych zgrzewów.

Zgrzewarka do kołków S-STUD2500 – opis

Bardzo szybki proces zgrzewania bolcówjest osiągalny za sprawą wyładowania kondensatorów, co pozwala stopić podstawę trzpieni i powierzchnię obrabianego materiału. Proces trwa zaledwie kilka milisekund, a w jego rezultacie powstaje trwały zgrzew. Produkt Stamos Germany zapewnia wydajną pracę. Duża pojemność kondensatorów 108000 uF w oferowanym modelu przekłada się na wygenerowanie silnych wyładowań elektrycznych, które przebijają metal.

Zgrzewanie różnych materiałówjest możliwe dzięki niewielkiej głębokości wtopienia. Zgrzewarka kondensatorowa nadaje się do obróbki m.in. stali (w tym nierdzewnej), miedzi, aluminium, tytanu i mosiądzu. Urządzenie STUD2500 sprawdzi się w pracach monterskich i metaloplastycznych, np. z blachą, ogrodzeniami, izolacją.

Wysoka jakość zgrzewów‒ duża spójność, trwałość i wytrzymałość – to rezultat obróbki sprzętem Stamos Germany. Bardzo dobrze zda on egzamin w działaniach z lekkimi materiałami o małym przekroju (do 0,5 mm). Minimalne ryzyko zniekształceń, odbarwiania (także z przeciwnej strony powierzchni) i przypalenia zostało osiągnięte za sprawą krótkiego czasu obróbki.Zmniejsza się wtedy nagromadzenie ciepła. W efekcie otrzymasz zgrzew o idealnym wyglądzie.

Brak konieczności obróbki wstępnej(wiercenia, gwintowania, nitowania, sklejania i innych czynności przygotowujących otwór) oraz wykończeniowej są cechami charakterystycznymi zgrzewarki do śrub. Sprzęt nie wymaga użycia nasadek, topnika ani gazów.

Prostopadłe i stabilnezamocowanie bolcówto zasługa trzech pinów w końcówce pistoletu. Do maszyny Stamos Germany nadają się kołki M3, M4, M5, M6, M8 i M10 o maksymalnej długości 40 mm. W komplecie znajdują się dwa przewody uziemiające zwiększające przewodność oraz ochronę przed porażeniem prądem. Model STUD2500 pozwala regulować nacisk w celu dopasowania głębokości wtopienia. Wentylator wydajnie chłodzi urządzenie.

Precyzja i powtarzalność działaniastanowi efekt bezstopniowego ustawiania napięcia. Pokrętło posiada czytelne oznaczenia wartości. Wysokość parametru można zmieniać dla różnych rodzajów metali i dopasować do umiejętności spawacza. Wyświetlacz LED pokazuje napięcie zgrzewania, a trzy kontrolki stan: ładowanie, gotowość do użycia oraz zgrzewanie.

Zgrzewarka kondensatorowa jest wydajnym urządzeniem, które zapewnia montaż kołków, śrub oraz trzpieni na powierzchniach z szerokiej gamy metali i ich stopów. Dzięki modelowi STUD2500 Stamos Germany szybko wykonasz zgrzewy o wysokiej jakości.

 

Najważniejsze cechy produktu:

-Do kołków M3 – M10

-Przewody: 4 m i 2 x 4 m

-Napięcie zgrzewania: 20 – 195 V

-Moc znamionowa: 500 kVA
-Pojemność kondensatorów: 108000 uF
-Magazynowana energia: 2500 J
-Zakres zgrzewania: Ø 3 – 10 mm / M3 – M10
-Uchwyty w zestawie: M3, M4, M5, M6, M8, M10
-Maks. długość kołków: 40 mm
-Wydajność zgrzewania: 10 – 20 zgrzewów/min.
-Długość przewodu pistoletu do zgrzewania: 4 m
Sorry no more offers available